Speelt DVSG de uitwedstrijd tegen Aquila. Het weer is prachtig, maar het veld is erg slecht. DVSG treedt aan in nagenoeg dezelfde opstelling als tegen Niftrik. Alleen speelt Siem Thijssen nu i.p.v. Rick Goosens.

De wedstrijd is nog maar amper begonnen of DVSG staat al met 1-0 achter. De spits van Aquila komt via het centrum goed door en lobt de bal subtiel over keeper Stan Peters. DVSG werkt hard, maar speelt niet goed. Het slechte veld zal hier mede debet aan zijn. Maar ook de vaak eenvoudige passes komen niet aan. Ook Aquila heeft moeite met het veld. Maar zij hebben voorin twee sterke spitsen die maar moeilijk van de bal te krijgen zijn. DVSG gaat dan ook de rust in met een 1-0 achterstand.

Na rust begint DVSG zonder personele wijzingen. Spits Dylan van Tiel krijgt in de 62e min een prima mogelijkheid, maar hij kopt de bal via de grond recht in de handen van de keeper van Aquila. Daarna wisselt DVSG twee keer. Rens Hubers en Luuk Nillessen komen in het veld voor Ruben Nillessen en Dylan van Tiel. DVSG speelt nu wat gedurfder en ook wat meer naar voren. Toch valt niet veel later de 2-0. Vanaf minuut 80 wordt er 1-op-1 gespeeld door DVSG en gaat aanvoerder Ivo van de Horst de aanval versterken. In de 89e min weet hij met een mooie goal de stand nog op 2-1 te brengen. Maar helaas er dan te weinig tijd om de achterstand nog om te buigen. DVSG verliest met 2-1 van een tegenstander die eigenlijk niet veel beter was. Een gelijkspel zou een terechte afspiegeling zijn geweest.

A.s. zondag speelt DVSG om 14.30 uur thuis tegen Avios/DBV en kan het laten zien dat het beter kan. En hopelijk blijven de drie punten dan op De Horst.